home
Wycena transportu
Darmowa wycena transportu

Otrzymaj darmową wycenę transportu, wypełniając krótki formularz wyceny lub kontaktując się telefonicznie pod numerem +48 22 100 43 71. Masz pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu!

Wypełnij formularz
Każdego klienta traktujemy indywidualnie

Stawiamy na przejrzyste relacje i rzeczowy kontakt z klientem. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży transportowej, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie. Podczas przygotowywania wyceny, dokładamy wszelkich starań, aby przygotowana przez nas oferta była optymalnie dopasowana do jego potrzeb.

Aby otrzymać od nas darmową wycenę transportu, wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 22 100 43 71 w godzinach od 8:00 do 16:00. Po otrzymaniu oraz przeanalizowaniu zapytania skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, a następnie dostarczymy przygotowany cennik usług transportowych drogą mailową.

Wypełnij formularz
Aby przygotować dla Ciebie właściwą wycenę, będziemy potrzebować kilku podstawowych informacji:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma JIT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bacha Jana Sebastiana 2 lok. 3, 02-743 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odp. na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.*

  * - pola wymagane
  Dopasowana oferta to wzajemne korzyści.

  Dzięki naszemu doświadczeniu oraz mobilności, jesteśmy w stanie znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania logistyczne w odpowiedzi na potrzeby klienta. Nasz personel przedstawi propozycje i sprawnie doradzi w wyborze najlepszego, szybkiego oraz bezpiecznego sposobu dostarczenia towaru we wskazane miejsce.

  W zakres naszych kompetencji wchodzi również kwestia formalności . Zadbamy o niezbędne dokumenty oraz inne aspekty tak, aby realizacja zlecenia przebiegała płynnie i bezproblemowo.

  Świadczymy usługi w całej Unii Europejskiej, Europie Wschodniej oraz Południowej. Posiadamy doświadczenie i kompetencje w transporcie międzynarodowym, dzięki czemu realizacje poza granicami naszego kraju mogą przebiegać sprawnie i bez niespodzianek.

  Aby usprawnić współpracę z klientami, udostępniamy do pobrania, przejrzyste wzory zleceń i dokumentów.

  Wzory zleceń do pobrania
  Dlaczego my ?
  Obsługa całą dobę

  Nasz personel czuwa całą dobę nad sprawnym przebiegiem transportu, oraz jest w stałej gotowości by udzielić klientowi wszelkich niezbędnych informacji.

  Zawsze na czas

  Terminowość oraz odpowiedzialność za bezwzględnie pozytywną finalizację transportu, stanowią dla nas absolutny priorytet.

  Solidne wsparcie

  Zapewniamy wsparcie poparte doświadczeniem w radzeniu sobie z problemami natury losowej. Dbamy o wysoką jakość naszych usług, dlatego nad każdą przesyłką trzyma pieczę ubezpieczyciel.

  Wzory dokumentów do pobrania

  Aby usprawnić współpracę z klientami, przygotowaliśmy dostępne do pobrania, przejrzyste wzory zleceń i dokumentów.

  Zlecenie transportu - formularz