home
O nas
Poznajmy się

Nasz zespół tworzą młodzi, ambitni ludzie, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, elastycznie reagują na zmieniające się potrzeby rynku.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego nasza oferta skierowana jest nie tylko do dużych, średnich czy małych przedsiębiorstw, ale również do klientów detalicznych.

Dowiedz się więcej
Just in time.
Nasze motto

W myśl koncepcji „Just in time” czyli „dokładnie na czas”, zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie transportu, spedycji i logistyki, w których to dziedzinach czas jest jednym z najważniejszych elementów. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce, dzięki czemu znaleźliśmy się na liście Diamentów Forbesa.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Priorytetem, jakim kierujemy się na co dzień, jest szybki i bezpieczny transport, aby w pełni wywiązać się z powierzonego zadania, ku obustronnej satysfakcji.

Większość naszych kierowców posiada wieloletnie doświadczenie, ale jednocześnie nie zamykamy się na nowe osoby, którym zapewniamy szkolenia i dajemy możliwość rozwoju w naszej branży.

Posiadamy nowoczesną flotę, którą stale powiększamy wraz ze wzrostem zadowolonych klientów.

Pamiętamy również o ekologii! Nasz tabor jest regularnie kontrolowany pod kątem emisji spalin, aby dbać o nasze wspólne środowisko naturalne.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi
Nowoczesny tabor

Posiadamy pojazdy w doskonałym stanie technicznym, zapewniające skuteczny i bezpieczny przewóz towarów.

Stabilna pozycja

Przez lata działania w branży transportowej, wypracowaliśmy sobie popartą doświadczeniem, stabilną pozycję na rynku.

Przyjazne środowisko pracy

Oferujemy szkolenia w dobrej atmosferze, zarówno dla nowych, jak i doświadczonych pracowników.

Ciągły rozwój

Idziemy (a raczej jedziemy) wciąż do przodu, aby świadczyć coraz doskonalsze usługi dla naszych klientów i zachować konkurencyjną pozycję na rynku.

Gwarancja jakości

Dbamy o każdy aspekt związany z transportem, od planowania, przez sprawy formalne, po regularny serwis pojazdów.

Najpierw planujemy

Aby osiągnąć wysoką wydajność, zanim wyruszymy, wnikliwie obmyślamy całą trasę i proces transportu towaru.

Nasza praca jest doceniana!
Udało nam się zdobyć wyróżnienia takie jak: Gepard Biznesu 2019 i 2020, Brylant Polskiej Gospodarki 2020, Gazela Biznesu 2022 i 2023 oraz Diamenty Forbesa 2021, 2022, 2023 i 2024.

Takie osiągnięcia dają nam masę motywacji do dalszego rozwoju i świadczenia usług na coraz wyższym poziomie.

300000
+
zrealizowanych transportów
100
+
aut realizujących transport w obecnej chwili
24
h / 7
spedytorzy w gotowości całą dobę!
Od 2014 roku stale poszerzamy trasy oraz zwiększamy ilość dostaw.

Transport, spedycja, logistyka, to coś, w czym jesteśmy najlepsi, specjalizujemy się w transporcie express. Nasza nowoczesna, utrzymywana w doskonałej kondycji i regularnie wymieniana flota, gotowa jest na wszelkie wyzwania.

Nasz zespół tworzą doświadczone, ale również młode i ambitne osoby. Dajemy szanse na rozwój i oferujemy szkolenia dla osób stawiających dopiero swoje pierwsze kroki w branży transportowej.